Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

NASZ ZESPÓŁ

Zbigniew Kaczor

Właściciel
tel. +48 61 44 53 125
zbigniew.kaczor@maxim.com.pl

Arkadiusz Ratajczak

Prezes Zarządu
tel. +48 61 44 53 135
arkadiusz.ratajczak@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Barbara Napierała

Specjalista ds. marketingu
tel. +48 61 44 53 126
barbara.napierala@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Maciej Rychter

Specjalista ds. marketingu
tel. +48 61 44 53 119
maciej.rychter@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Marcin Jędrzejczyk

Specjalista ds. marketingu
tel. +48 61 44 53 138
marcin.jedrzejczyk@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Tomasz Pawlicki

Specjalista ds. zakupów
tel. +48 61 44 53 137
kom. +48 519 33 10 77
tomasz.pawlicki@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Joanna Marciniak

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 102
kom. +48 723 97 61 45
joanna.marciniak@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Justyna Konopka

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 109
kom. +48 723 97 61 41
justyna.konopka@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Magdalena Samulska

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 172
kom. +48 881 03 75 59
magdalena.samulska@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Przemysław Irzyk

Opiekun Działu Handlowego Zagranica
tel. +48 61 44 53 106
kom. +48 723 97 61 40
przemyslaw.irzyk@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Maciej Poprawski

Opiekun Działu Handlowego Kraj
tel. +48 61 44 53 104
kom. +48 723 97 61 39
maciej.poprawski@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Magdalena Robakowska

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 101
magdalena.robakowska@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Kamila Gidaszewska

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 126
kom. +48 539 73 52 45
kamila.gidaszewska@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Sylwia Homska

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 107
kom. +48 723 976 138
sylwia.homska@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Agnieszka Skupień

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 105
agnieszka.skupien@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Natalia Osiewała

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 111
natalia.osiewala@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Maciej Rzanny

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 118
maciej.rzanny@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Maciej Rzanny (IS)

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 118
maciej.rzanny@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Anita Płóciniak

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 101
anita.plociniak@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Magdalena Witkowska

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 101
kom. +48 519 331 072
magdalena.witkowska@maxim.com.pl

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Anita Płóciniak (SH)

Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 44 53 101
anita.plociniak@maxim.com.pl
Call me!

Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Szymon Doliński

Grafik
tel. +48 61 44 53 133
kom. +48 723 97 61 43
szymon.dolinski@maxim.com.pl


Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Jakub Pudliszewski

Grafik
tel. +48 61 44 53 132
kom. +48 723 97 61 43
jakub.pudliszewski@maxim.com.pl


Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Damian Żurek

Grafik
tel. +48 61 44 53 131
kom. +48 723 97 61 43
damian.zurek@maxim.com.pl


Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Dawid Cugier

Grafik
tel. +48 61 44 53 134
dawid.cugier@maxim.com.pl


Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Andrzej Skalecki

Grafik
tel. +48 61 44 53 131
andrzej.skalecki@maxim.com.pl


Zeskanuj kod QR aby dodać kontakt do telefonu.

Piotr Jakubowski

Kierownik produkcji
tel. +48 61 44 53 115
piotr.jakubowski@maxim.com.pl

Sylwia Kurek

Zastępca kierownika produkcji
tel. +48 61 44 53 115
sylwia.kurek@maxim.com.pl

Dominika Andrzejewska

Kierownik drukarni
tel. +48 61 44 53 116
dominika.andrzejewska@maxim.com.pl

Natalia Nadobnik

Specjalista ds. jakości
tel. +48 61 44 53 100

Agnieszka Gwizdała

Specjalista ds. logistyki
tel. +48 61 44 53 121
wysylki@maxim.com.pl

Adam Flisiewicz

Specjalista ds. logistyki
tel. +48 61 44 53 124
logistyka@maxim.com.pl

Renata Kaczor


tel. +48 61 44 53 120
renata.kaczor@maxim.com.pl

Arleta Chraplak

Księgowość
tel. +48 61 44 53 123
arleta.chraplak@maxim.com.pl

Anna Michalska

Księgowość
tel. +48 61 44 53 122
anna.michalska@maxim.com.pl

Beata Garbacz

Specjalista ds. windykacji
tel. +48 61 44 53 100
maxim@maxim.com.pl