Projektanci, z którymi współpracujemy.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Współpracujemy wyłącznie z projektantami o najwyższej wyobraźni. Dzięki temu nasze kubki i filiżanki łączą w sobie dużą funkcjonalność i wizualną atrakcyjność. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

NASI PROJEKTANCI

Projektowanie kubków wymaga wiedzy, doświadczenia, umiejętności i zwyczajnej ludzkiej empatii. Nasi projektanci potrafią się wczuć w nastrój przyszłego odbiorcy. Ich twórcza wyobraźnia pozwala na dopasowanie kubka do atmosfery różnych wnętrz, aranżacji i klimatów domowych. Projekty zakończone sukcesem mają za sobą długą drogę poszukiwań, ponieważ łączenie funkcjonalności z atrakcyjnością wizualną wcale nie jest takie łatwe.


Marzena Wolińska
Absolwentka wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny). Od kilkunastu lat pracuje w macierzystej uczelni, obecnie kieruje Katedrą Designu, w której prowadzi Pracownię Projektowania Produktu. Ma tytuł dr hab. – prof. UAP.
Zajmuje się projektowaniem form użytkowych dla przemysłu ceramicznego i szklarskiego. W swoim dorobku ma współpracę z największymi producentami tych branż w Polsce, tworząc zarówno klasyczne, nowoczesne, jak i awangardowe wzornictwo. Jest autorką wielu wdrożeń naczyń porcelanowych i szklanych, funkcjonujących na rynku polskim i światowym. Jej projekty były wielokrotnie prezentowane na wystawach i targach w Polsce, jak i za granicą. Wolińska projektuje nie tylko kształty naczyń do produkcji wielkoprzemysłowej, ale także tworzy krótkie serie autorskie - obiekty zarówno użytkowe jak i dekoracyjne - będące dopełnieniem jej sylwetki jako projektanta.

Tomasz Ogrodowski
Artysta-plastyk, projektant. Przez lata związany z Pracownią Projektowania Biżuterii w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, były szef Działu Projektowego "YES". Gość krajowych i międzynarodowych wystaw m.in. w Bazylei (Szwajcaria), Hawanie (Kuba) i Lipsku (Niemcy). Publikacje prac artysty znalazły się m.in. w "Design Sourcebook – Jewellery" Davida Watkinsa (wyd. New Holland) oraz "Metalsmith: Exhibition in Print" (wyd. Society of North American Goldsmith).
Laureat "GEM VISIONS 2011" Swarovskiego i jego współpracownik (interpretacja trendów na lata 2011-2014). Na co dzień artysta projektuje biżuterię, zegarki, srebra oraz urządzenia nowych technologii. Jego projekty ceramiki łączą w sobie artyzm, z futuryzmem i tradycją.