Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

2012-03-02

Budżet promocyjny

Zarejestruj się na www.maxim.com.pl i sprawdź jaki otrzymałeś budżet do wykorzystania na wzory oraz katalogi. Jeśli jesteś zarejestrowany na naszej stronie już dzisiaj możesz korzystać ze Swojej puli. W każdej chwili po zalogowaniu na www.maxim.com.pl w "Twoim profilu" możesz podejrzeć aktualny stan dostępnych środków oraz historię wcześniejszych operacji.

Regulamin systemu budżetowania:

- Warunkiem przyznania budżetu jest zarejestrowanie się na www.maxim.com.pl
- Budżet przyznawany jest dwa razy w roku: na początku stycznia oraz na początku lipca na podstawie obrotów z poprzedzających 6 miesięcy (pod uwagę nie są brane zamówienia na towar bez nadruku).
- W obu przypadkach budżet jest do wykorzystania przez okres 6 miesięcy tzn. budżet przyznany 1 stycznia obliczany jest na bazie obrotu wypracowanego w roku poprzednim (lipiec – grudzień) i obowiązuje od 1 stycznia do 30 czerwca. Budżet przyznany 1 lipca obliczany jest na bazie obrotu wypracowanego w tym samym roku (styczeń - lipiec) i obowiązuje od 1 lipca do 31 grudnia.
- Budżet nie wykorzystany w danym półroczu nie przechodzi na następne 6 miesięcy.
- Wartość przyznanego budżetu obliczana jest za każdym razem na podstawie współczynnika procentowego dla danego przedziału obrotu,
- Aktualizacja budżetu dotyczy wyłącznie agencji reklamowych, które przekroczą obrót minimum 10 000 zł netto w okresie sześciu miesięcy,

Przedziały obrotów za okres
6 miesięcy

Przelicznik
procentowy

pow.   10 000 zł netto

1%

pow.   25 000 zł netto

0,9%

pow.   50 000 zł netto

0,8%

pow. 100 000 zł netto

0,7%

pow. 250 000 zł netto

0,6

- Budżet do wykorzystania wyłącznie na wzory z nadrukiem, produkty z logo agencji reklamowej oraz katalogi (nie dotyczy kosztów wysyłki).
- Wartość każdego wzoru (odliczana od budżetu) to cena produktu z cennika dla klienta ostatecznego (cena katalogowa pod nadruk przed rabatem)
- Maxim zastrzega sobie prawo do zablokowania budżetu w przypadku nieterminowego regulowania bieżących płatności.
- Aktualny stan budżetu oraz historia wcześniejszych operacji dostępne w "Twoim profilu" po zalogowaniu na www.maxim.com.pl