Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

2018-11-21

Katalogi produktowe 2019 z własną okładką

Katalog Porceline by Maxim 2019

W styczniu 2019 r. prezentujemy nowy Porceline by Maxim! Tradycyjnie już nasz katalog produktowy utrzymany zostanie w typowo image'owym charakterze z ukierunkowaniem na klienta końcowego. Znajdziecie w nim osiem nowości produktowych. Stworzyliśmy nowe modele od podstaw, badając wcześniej potrzeby i preferencje stylistyczne klientów. Cieszymy się, że już niedługo poznacie efekt naszych prac!

Katalogi autorskie z własną okładką

Katalog z autorską okładką wyróżni Was i pozwoli stworzyć indywidualny styl. Katalog przygotowujemy na papierze 135 g, 116 stron, sztywna okładka, klejona. Zachęcamy do zaprojektowania własnej okładki. Przedstawiamy specjalne warunki zakupu katalogów z własną okładką:

    Ilość katalogów    
 200 szt.
 400 szt.
 600 szt.
 800 szt.    1 000 szt.
Katalog z własną okładką
Cena za 1 szt. 
  
5,50 zł
5,00 zł
4,50 zł
4,00 zł
3,50 zł

Powyższe ceny to ceny netto. Nie uwzględniają kosztów dostawy katalogów.

Przypominamy, że koszty związane z zamówieniem katalogów Porceline by Maxim możecie pokryć ze swojego budżetu marketingowego. Informacje o wysokości dostępnego budżetu możecie otrzymać u opiekunów handlowych lub po zalogowaniu na naszej stronie internetowej w dziale "Twój profil".

Ważne terminy:

- składanie zamówień na katalogi z własną okładką (wraz z dostarczeniem pliku z projektem okładki) do 30 listopada 2018

 

Odbiór gotowych katalogów przewidujemy pod koniec stycznia 2019 roku. 

formularz   
wytyczne