Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

KARIERA W MAXIMIE

  • Witamy na stronie poświęconej pracy w firmie Maxim.

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w branży ceramiki reklamowej o silnej i ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudniamy ponad sto osób. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i jesteś osobą ambitną, ukierunkowaną na rozwój, która nie boi się nowych wyzwań z chęcią nawiążemy z Tobą współpracę.

  

c1c89966e0fef2723a491cfb736761c2


Aktualne oferty pracy

 

Nawet jeśli w tej chwili nie znalazłeś/znalazłeś oferty pracy dla siebie, prześlij nam swoją aplikację. Włączymy ją do naszej bazy i jeśli Twoja kandydatura zainteresuje nas z pewnością się z Tobą skontaktujemy. Jednak przed przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego i wysłaniem nam swojego zgłoszenia serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z prezentacjami o pracy w naszej firmie. Zawierają one krótkie opisy wszystkich działów funkcjonujących w naszym przedsiębiorstwie.

0078777a912bf7c4a28d2a55fbedaa9e    9e3559c4e1f1e399f920523fce1f58c5

Mamy nadzieję, że powyższe prezentacje pomogą Ci poznać specyfikę pracy w firmie Maxim i dzięki nim będziesz mógł wybrać dla siebie stanowisko pracy odpowiadające Twoim umiejętnościom oraz cechom charakteru. W zależności od tego, którą ścieżką rozwoju kariery zawodowej jesteś zainteresowany wybierz jeden z dwóch dostępnych formularzy rekrutacyjnych.

Uzupełnij odpowiedni formularz i wyślij go na adres praca@maxim.com.pl