Kubki, filiżanki, kufle i szklanki reklamowe.

Ceramika reklamowa Poznań Wielkopolska - Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się kubki, filiżanki, kufle, szklanki i zestawy kawowe w ponad 150 wzorach. Oferta Maxim zawiera wiele produktów ceramiki reklamowej z nadrukiem: firmowych kubków, filiżanek, szklanek, kufli, zestawów kawowych jak również zamówień specjalnych. Na każdym produkcie stosowane jest zdobienie kalką lub nadruk bezpośredni.

Porcelain sugester

Liczę na szybki kontakt, gdyż...

E-mail:
*
Imię i nazwisko:
*

Telefon:

Nazwa firmy:


* Pola wymagane


Wsparcie techniczne on-line

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

konkurs2

Konkurs ogłoszony został 28.11.2016 roku a zgłoszenia przyjmowane były do 16.01.2017 roku.

Ideą przedsięwzięcia było stworzenie kolekcji artystycznych nadruków na kubki. 

Obrady Komisji Konkursowej odbyły się 10.02.2017 roku w siedzibie firmy MAXIM Ceramics Sp. z o.o. Sp. k.

Na konkurs wpłynęło prawie 150 zgłoszeń konkursowych. Nadesłane prace były nie tylko liczne ale i różnorodne w podejściu do zaproponowanych tematów. Dlatego też zadanie Komisji Konkursowej okazało się niezwykle trudne. W trakcie oceny Komisja zwróciła uwagę na wysoki poziom artystyczny zgłoszeń. Zaskoczeniem były także oryginalne, interesujące i kreatywne interpretacje tematów zaprezentowane przez wielu uczestników Konkursu.

Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, decyzją Komisji konkursowej przyznane zostają następujące nagrody regulaminowe:
Możliwość prowadzenia współpracy z Organizatorem Konkursu na podstawie zawartej umowy o dzieło oraz:

 

I miejsce- 2.000,00zł brutto dla: 
Łukasz Dudasz, 
Temat: Miasta Świata, 

Artysta starał się aby nadruki na kubki były proste w formie i przyjazne w obiorze. „Miasta Świata” to panoramy, których specyfikę przedstawił w swobodny sposób. W jedno miejsce zebrał charakterystyczne elementy krajobrazu miasta, dodał niektóre cechy danej kultury miejskiej i przemycił kilka elementów z popkultury danego kraju, nie zapominając również o stereotypach. Całość okrasił soczystymi kolorami i humorem.

II miejsce- 1.500,00zł brutto dla: 
Dominika Wasilewska, 
Temat: Miasta Świata, 

Artysta zdecydował się wykonać projekty nadruków na kubki na temat „Miasta Świata” inspirując się typowymi posiłkami spożywanymi na śniadanie w danych krajach. Dla każdego z przedstawionych w graficznej formie zestawów jest kawa, którą również większość przyszłych użytkowników kubka w nim by spożywała.


III miejsce- 1.000,00zł brutto dla: 
Ewelina Kuczera, 
Temat: Miasta Świata, 
Główną ideą Artysty było stworzenie 3 serii nadruków przedstawiających miasta oraz charakterystyczne dla nich środki transportu -w Lizbonie są to tramwaje, w Wenecji -łódki/gondole, a w Londynie czerwone piętrowe autobusy.


IV miejsce- 500,00zł brutto dla: 
Edyta Grabałowska,
Temat: Rower,
Artysta umieścił rower jako dynamikę, sport oraz jego różne rodzaje. Kolorystyka nowoczesna w czerni i bieli lubiana przez sportowców, wyraźna i czytelna oraz energiczna. Jeśli chodzi o tła lubi odrobinę vintage w projektach ale poprzez kolorystykę nie czuje się nawiązania do starości ale do rysunku szybkiego i schematycznego.

V miejsce- 500,00zł brutto dla: 
Dagmara Dąbkowska,
Temat: Miasta Świata, 
Przedstawione przez Artystę miasta znacznie różnią się między sobą, ale każde jest na swój sposób idealne, z bogatą historią, piękną architekturą, przyrodą, a tak ważna bliskość morza dodaje im oddechu. Pierwotnym czynnikiem piękna miasta jest, zdaniem Artysty, położenie w naturze, drugim- sztuka budowania urbanistycznego, trzecia to zabudowa architekturą. Potem pojawiają się elementy mniej uchwytne, takie jak zapachy, smaki czy temperatura, pozwalające na jeszcze głębszą i bardziej subiektywną ocenę. To wszystko składa się na niezwykle ciekawą mieszankę, którą Artysta wyraża za pomocą kształtów i kontrastujących kolorów. 

VI miejsce- 500,00zł brutto dla: 
Dawid Sternal,
Temat: Miasta Świata,
Na ilustracjach przedstawione zostały najpopularniejsze miasta świata. Nowoczesny Nowy Jork, romantyczny Paryż, klimatyczny Londyn, stylowy Rzym i tętniące życiem San Francisco. Artysta dodał do czarno białych szkiców kilka elementów barwnych w kolorach typowych dla danego miasta, by podkreślić panujący w nich klimat.


Każdy laureat konkursu otrzyma dodatkowo po 3 kolekcje kubków zaprojektowanych przez siebie.

Gratulujemy laureatom oraz dziękujemy za wszystkie nadesłane projekty.
 
Przewodniczący Komisji Konkursowej
Zbigniew Kaczor 
Prezes Zarządu MAXIM Ceramics Sp. z o. o. Sp.k.

Poniżej prezentacja nagrodzonych projektów:

img_preview img_preview    img_previewimg_previewimg_previewimg_preview

 

Informujemy, że zgodnie z paragrafem 12 ust b Regulaminu Konkursu: 

W przypadku gdy autorzy pracy, która zostanie wybrana w wyniku niniejszego konkursu, uchyla/ją się od jej realizacji, Organizatorowi konkursu przysługuje prawo do wybrania kolejnej najlepszej pracy spośród pozostałych zgłoszonych do konkursu bez przeprowadzania ponownego konkursu.
 
W związku z powyższym lista laureatów została zmodyfikowana dnia 23.02.2017.