Kolekcja marki

Produkty marki

Poznaj wyjątkowe produkty z bogatej kolekcji Porceline

Kolekcja

Porceline

Przeglądaj

Poznaj krystaliczny przekaz marki z kolekcją Glass

Kolekcja

Glass

Przeglądaj

Wkrocz w kosmiczny świat najbardziej outdoor’owej linii DRINKwear - Galaxy i odkryj niezwykłe możliwości zdobienia produktów termicznych!

Kolekcja

Galaxy

Przeglądaj

Zupełna nowość w ramach marki DRINKwear - unikalne zestawy, które sprawiają, że słowo “upominek” nabiera zupełnie innego wymiaru!

Kolekcja

Mood

Przeglądaj

Galaxy

Wkrocz w kosmiczny świat najbardziej outdoor’owej linii DRINKwear - Galaxy i odkryj niezwykłe możliwości zdobienia produktów termicznych!

Więcej o kolekcji

Wybierz kraj

Ekspert w ubieraniu
brandów

Chcesz w unikalny sposób zwiększyć rozpoznawalność marki?


Z pomocą DRINKwear’a stworzysz niesamowity upominek, który dzięki idealnemu dopasowaniu oraz doskonałemu brandingowi wyniesie promowaną markę ponad konkurencję.
DRINKwear to nieograniczone możliwości brandingu, a jednocześnie gwarancja innowacyjności, jakości, trwałości oraz zgodności z polityką eco. Przenieś się w kolorowy świat jedynych w swoim rodzaju DRINKwear’ów i ubierz markę na swój własny, unikalny sposób.

Unique

Ubierz markę w wyjątkowy sposób.

DRINKwear to zaproszenie do stworzenia wyjątkowego wizerunku marki który, dzięki jedynym w swoim rodzaju upominkom wyróżni ją spośród innych. Sprawiamy, że marka zyskuje większą atrakcyjność, wyjątkową wartość i niepowtarzalną tożsamość, która przyciąga uwagę klientów i pozostaje na długo w ich pamięci. Dodatkowo znajdziesz tu produkty, które idealnie dopasujesz do swojej grupy docelowej oraz planowanej kampanii.

Unlimited

Nieograniczona moc kolorów.

Wkrocz do kolorowego świata naszych drinkwear’ów, gdzie moc energii, kreatywności i innowacyjności dają nieograniczone możliwości w zakresie brandingu. Wybieraj spośród mnogości materiałów, shape’ów czy kolorów. W DRINKwear każdy znajdzie coś dla siebie.

Useful

Zaskakująco użyteczne!

Nie wyobrażasz sobie dnia bez kawy lub herbaty, a szukasz eleganckiego i trwałego zamiennika plastikowych i papierowych kubków? Produkty DRINKwear dzięki trwałym i odpornym zdobieniom są wielokrotnego użytku, dodatkowo kubki termiczne oraz mobilne możesz zabierać zawsze ze sobą … Wybór kubka wielorazowego, może być świetnym pomysłem nie tylko na ekologiczny, personalizowany upominek, zapewniający długotrwałe użytkowanie, ale także na skuteczną promocję brandu.

Promuj brand efektywnym upominkiem

Liczne badania pokazują, że jednym z najbardziej skutecznym sposobów promowania marki są upominki reklamowe, a jednymi z najbardziej popularnych, funkcjonalnych i atrakcyjnych są kubki. Produkty, które tworzy zespół DRINKwear są nośnikami emocji związanych z marką, stanowią kontynuację opowieści o niej i z każdym łykiem budzą pozytywne skojarzenia.

Bogactwo produktów z ceramiki, porcelany, szkła czy metalu

Nasze unikalne i modne fasony doskonale wspierają rozpoznawalność marki. W ofercie DRINKwear znajdziesz szlachetną porcelanę, wyrafinowane szkło czy efektowne metalowe produkty termiczne. Dodatkowo każdego roku wzbogacamy naszą ofertę o wyjątkowe i starannie dobrane nowości. Teraz bez problemu możesz wybrać upominek doskonale dopasowany do adresata. Skuś się na jeden z wielu naszych zastrzeżonych wzorów lub oryginalnych shape’ów, który zdecydowanie wyróżni promowany brand.

Odkryj szeroką ofertę produktów europejskich

Jeśli ważne jest dla Ciebie europejskie pochodzenie produktu, w ofercie DRINKwear znajdziesz szeroki wybór modeli produkowanych w Europie. Wybierając kubki porcelanowe pochodzące z europejskich źródeł, decydujesz się na produkty, które łączą w sobie tradycję, jakość i dbałość o detal.

Nieograniczone możliwości barwienia

Wkrocz do barwnego świata DRINKwear, w którym nie ma granic. Ty decydujesz… a my realizujemy Twoją wizję. Wzmocnij przekaz marki wybranym efektem barwienia w dowolnym kolorze Pantone!

Mistrzostwo w customizacji

Ubierając DRINKwear’y, dzięki naszemu unikalnemu know-how dajemy przedmiotom codziennego użytku wyjątkowy charakter, niepowtarzalny przekaz. Możesz to nazwać customizacją, a dla nas to kropka nad „i” Twoich działań, które wspieramy z olbrzymią satysfakcją. Pamiętaj, że jesteśmy w stanie doskonale odwzorować projekt i przenieść na kubek nawet najbardziej wymagające idee. Dodatkowo wyjątkowo trwałe zdobienia otrzymujesz w standardzie!

Kreatywne i kompleksowe rozwiązania

Teraz możesz dodatkowo wzmocnić przekaz reklamowy marki poprzez customizację opakowania. Dobierz dedykowane opakowanie do wybranego produktu i doświadcz upominkowego efektu “wow”!

Podwójna moc brandingu

Wzmocnij branding wybierając jeden z gotowych zestawów DRINKwear.. W kreatywny sposób zaskocz nim wszystkich dookoła. Niezwykłe połączenie dwóch customizowanych upominków reklamowych idealnie podkreśli wyjątkowość marki.

Gwarancje marki

Trwałość dekoracji dla wielokrotnego użytku
Nasze produkty są wielokrotnego użytku, a nanoszone na nie zdobienia są trwałe, co przyczynia się do redukcji odpadów.
Bezpieczeństwo produktów i zdobień
Wszystkie produkty DRINKwear wraz z technologiami spełniają szereg norm związanych z bezpieczeństwem, m.in. normy dotyczące kontaktu z żywnością.
Terminowość oraz najwyższa jakość
Długoletnie doświadczenie, zaawansowane know-how i nowoczesny park maszynowy to gwarancja terminowości i wysokiej jakości.

Produkty marki
Drinkwear

Bestseller
Bestseller
280
350

M141

Diamond
Bestseller
75
350
200

M453

Lucas
Bestseller