Kolekcja marki

Produkty marki

Poznaj wyjątkowe produkty z bogatej kolekcji Porceline

Kolekcja

Porceline

Przeglądaj

Poznaj krystaliczny przekaz marki z kolekcją Glass

Kolekcja

Glass

Przeglądaj

Wkrocz w kosmiczny świat najbardziej outdoor’owej linii DRINKwear - Galaxy i odkryj niezwykłe możliwości zdobienia produktów termicznych!

Kolekcja

Galaxy

Przeglądaj

Zupełna nowość w ramach marki DRINKwear - unikalne zestawy, które sprawiają, że słowo “upominek” nabiera zupełnie innego wymiaru!

Kolekcja

Mood

Przeglądaj

Galaxy

Wkrocz w kosmiczny świat najbardziej outdoor’owej linii DRINKwear - Galaxy i odkryj niezwykłe możliwości zdobienia produktów termicznych!

Więcej o kolekcji

Wybierz kraj

Filozofia

Maxim – twórcza myśl, inspirowana pasją
i zrównoważonym rozwojem.

Opieramy się na przekonaniu, że kubki i świece reklamowe mogą być nie tylko narzędziem promocji, ale również wyrazem kreatywności, trwałości i troski o klienta oraz środowisko. Nasze produkty mają wzbogacać życie, dawać poczucie doskonałości i przyczyniać się do sukcesu naszych klientów, zachowując jednocześnie odpowiedzialność społeczną i ekologiczną.

Nasza misja

Jesteśmy nieustannie rozwijającym się zespołem, który we współpracy z Agencjami Reklamowymi tworzy wysokiej jakości upominki reklamowe, będące narzędziem promującym marki naszych Klientów.

Nasza wizja

Naszym celem jest zostać europejskim liderem branży reklamowej. Chcemy być prekursorem nowych technologii oraz symbolem innowacyjności, tym samym wyznaczać trendy i kierunki rozwoju dla całej branży upominków reklamowych. Zależy nam, aby dążąc do osiągnięcia tej pozycji, nieustannie rozwijać partnerskie relacje z naszymi kontrahentami.

Silne wartości
rodzinne

Jesteśmy dumną firmą rodzinną, założoną w 1998 roku przez Renatę i Zbigniewa Kaczorów, która od kilku pokoleń specjalizuje się w dostarczaniu wyjątkowych produktów naszym klientom. Nasza firma powstała na bazie rodzinnych wartości, które stanowią fundament naszej działalności i wpływają na nasze podejście do biznesu.

Kodeks Postępowania Etycznego

Zasady i prawa, a przede wszystkim wartości, z którymi utożsamia się nasza firma. Informacje w nim zawarte są regułami przestrzeganymi przez pracowników naszej firmy. Wszystko to ma oddziaływać pozytywnie na naszą pracę, współpracę z naszymi klientami i dostawcami oraz na społeczności, która nas otacza.

Polityka
środowiskowa

Dbamy o naszą planetę i przyszłe pokolenia. Nasza firma dąży do zrównoważonej produkcji, korzystając z ekologicznych materiałów i procesów produkcyjnych, które minimalizują negatywny wpływ na środowisko. Nasze produkty oraz nanoszone na nie zdobienia są trwałe, co przyczynia się do redukcji odpadów.

W jaki sposób dbamy o środowisko?

Stosujemy w procesach produkcyjnych surowce i technologie sprawdzone pod względem bezpieczeństwa dla ludzi 
i środowisk

Chronimy zasoby naturalne poprzez ponowne wykorzystanie opakowań od dostawców, ograniczanie zużycia papieru, paliw oraz energii elektrycznej

Podnosimy świadomość ekologiczną wśród pracowników poprzez m.in. zbieranie plastikowych nakrętek, sadzenie drzew

Prowadzimy selektywną gospodarkę odpadami poprzez m.in. oddawanie odpadów do recyklingu czy ich właściwą segregację

Eliminujemy ryzyko wystąpienia awarii środowiskowych przez stały monitoring maszyn, urządzeń i instalacji

Współpracujemy z kontrahentami, którzy spełniają wymagania prawne w zakresie ochrony środowiska

Przestrzegamy przepisów prawnych oraz zasad dotyczących ochrony środowiska

Przestrzegamy przepisów BHP i przeciwpożarowych

Niezwykle ważną dla nas inicjatywą jest współpraca ze Stowarzyszeniem “Przyjaciele Świata”

Od wielu lat jesteśmy Partnerem Stowarzyszenia “Przyjaciele Świata”, które prowadzi działalność dobroczynną, wspierając szpitale, placówki opiekuńcze, instytucje zrzeszające osoby potrzebujące poprzez między innymi sprzedaż charytatywnych przedmiotów codziennego użytku (kubków, talerzyków, koszulek), zdobionych autografami i rysunkami znanych osób.

Wśród ludzi o wielkim sercu, którzy wspierają tą akcję są między innymi:

Agatha Ruiz de la Prada
Holland & Adamik
Agnieszka Radwańska
Sting
Andrzej Bartkowiak
Andrzej
Pągowski

Jak możesz pomóc?

Jesteśmy przekonani, że każdy może wnieść swój wkład w działalność charytatywną. Dlatego zachęcamy naszych klientów i partnerów do wspólnego działania. Możesz pomóc poprzez:

  • Wsparcie Naszych Projektów: dołącz do naszych akcji charytatywnych.
  • Dzielenie Się Naszymi Wartościami: Promuj nasze inicjatywy i pomóż nam dotrzeć do większej liczby osób.

Wierzymy, że działając razem, możemy wpłynąć na pozytywną zmianę w naszym społeczeństwie i na świecie. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej misji, dbając o tych, którzy potrzebują wsparcia. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy.

Maxim

Profesjonaliści zawsze gotowi
wspierać Twoje działania