Kolekcja marki

Produkty marki

Poznaj wyjątkowe produkty z bogatej kolekcji Porceline

Kolekcja

Porceline

Przeglądaj

Poznaj krystaliczny przekaz marki z kolekcją Glass

Kolekcja

Glass

Przeglądaj

Wkrocz w kosmiczny świat najbardziej outdoor’owej linii DRINKwear - Galaxy i odkryj niezwykłe możliwości zdobienia produktów termicznych!

Kolekcja

Galaxy

Przeglądaj

Zupełna nowość w ramach marki DRINKwear - unikalne zestawy, które sprawiają, że słowo “upominek” nabiera zupełnie innego wymiaru!

Kolekcja

Mood

Przeglądaj

Galaxy

Wkrocz w kosmiczny świat najbardziej outdoor’owej linii DRINKwear - Galaxy i odkryj niezwykłe możliwości zdobienia produktów termicznych!

Więcej o kolekcji

Wybierz kraj

Rozświetl letnią kampanię kolorowym szkłem

Zaprezentuj markę w nowoczesny sposób dzięki naszym wyjątkowym szklanym upominkom reklamowym.Nasze wykonane z wysokiej jakości szkła szklanki, kieliszki i karafki oferują nie tylko trwałość, ale także unikalny wygląd, który przyciąga uwagę.


Unikalne modele i kształty

Bogata oferta szkła marki Drinkwear z kolekcji Glass zaskakuje różnorodnością i ciekawymi kształtami. Do wyboru masz różne modele szklanek, kieliszków i kufli.

Bogactwo kolorów

Zaszalej z kolorem i zabarw wybrany model na dowolny kolor z palety Pantone. Bez względu na to, czy wybierasz jaskrawe i dynamiczne kolory, czy stonowane i eleganckie odcienie, nasze szklane produkty są doskonałą płaszczyzną do wyeksponowania logo i wartości firmy.

Zaskakujące barwienie

Zaskocz swoich klientów i zaproponuj im wzmocnienie brandingu poprzez nieoczywiste miejsca barwienia. Oprócz barwienia całego produktu, barwimy także jego wybrane elementy np. spody.

Zjawiskowe zdobienia

Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, takie jak laserowy grawer, czy spektakularne nadruki, zapewniamy precyzyjne i trwałe wykonanie każdego projektu, które zachwyci odbiorców.

Wyjątkowo użyteczne

Wszechstronność naszej oferty szkła sprawia, że z łatwością dobierzesz model idealnie dopasowany do okazji i rodzaju napoju. Dodatkowo, możesz go personalizować zgodnie z potrzebami klienta, umożliwiając indywidualne dopasowanie do różnych kampanii reklamowych lub akcji promocyjnych.

Europejskie pochodzenie

Kolekcja Glass posiada także szeroki wybór szkła pochodzenia europejskiego. Jeśli cenisz europejską jakość i styl, z całą pewnością znajdziesz tu idealny produkt.

Oferując zarówno funkcjonalność, jak i efektowny wygląd, nasze szklane produkty reklamowe
stanowią idealne rozwiązanie dla poszukujących innowacyjnych
i skutecznych sposobów promocji marki.Poznaj bestsellerowe modele
New
New

G538

Eos
New

G534

Ivy
New
New
220
300

G530

Summer
Bestseller
Bestseller
80
250
300

G513

Virgo