Kolekcja marki

Produkty marki

Poznaj wyjątkowe produkty z bogatej kolekcji Porceline

Kolekcja

Porceline

Przeglądaj

Poznaj krystaliczny przekaz marki z kolekcją Glass

Kolekcja

Glass

Przeglądaj

Wkrocz w kosmiczny świat najbardziej outdoor’owej linii DRINKwear - Galaxy i odkryj niezwykłe możliwości zdobienia produktów termicznych!

Kolekcja

Galaxy

Przeglądaj

Zupełna nowość w ramach marki DRINKwear - unikalne zestawy, które sprawiają, że słowo “upominek” nabiera zupełnie innego wymiaru!

Kolekcja

Mood

Przeglądaj

Galaxy

Wkrocz w kosmiczny świat najbardziej outdoor’owej linii DRINKwear - Galaxy i odkryj niezwykłe możliwości zdobienia produktów termicznych!

Więcej o kolekcji

Wybierz kraj


Luksusowa porcelana, która podkreśli prestiż marki


Wkrocz do wyrafinowanego świata naszych unikalnych modeli wykonanych z wysokiej klasy porcelany.

Od wielu lat wyroby z porcelany cieszą się szerokim uznaniem ze względu na wiele zalet,
zarówno praktycznych, jak i estetycznych.


Fine Bone China, z której wykonane są nasze nowe modele, to wysokiej jakości porcelana,
która ceniona jest za swoją wyjątkową delikatność, przepuszczalność światła, dużą
wytrzymałość oraz charakterystyczny piękny ciepły odcień bieli.
Odkryj nasze porcelanowe nowości


Z dumą prezentujemy nasze porcelanowe nowości: kubek Prince oraz filiżankę Prince set.


Ekskluzywny model

Kubek Prince to ekskluzywny model o ciekawym kształcie. Wyjątkowo lekki o cienkich i prostych ściankach, które idealnie wyeksponują zamieszczony na nich branding.

Bogaty branding

Model Prince posiada szerokie możliwości w zakresie zdobień. Złoty rant czy złote ucho doskonale podkreślą prestiż marki.

Elegancka filiżanka

Prince set to elegancka filiżanka swoją stylistyką nawiązująca do kubka Prince. Cienkościenna z efektownym uchem stanowi kwintesencję dobrego smaku. Połącz te dwa unikalne produkty w prestiżowy zestaw, który zachwyci wszystkich klientów.

Prestiżowy duet

Gotowy zestaw Porcelain Grace zachwyca elegancją. Pakowany w dedykowane ekologiczne opakowanie i opatrzony elegancką personalizowaną obwolutą sprawia, że słowo “upominek” nabiera zupełnie nowy wymiar.Poznaj modele Prince oraz Prince set | Zobacz gotowy zestaw Porcelain GraceEfektowne porcelanowe czarkiCzarka Medea oraz filiżanka Medea set doskonale podkreślą elegancki styl promowanej marki.


Zjawiskowa czarka

Delikatne kształty, gładka powierzchnia i subtelność detali naszych porcelanowych czarek sprawiają, że są one nie tylko przyjemne w użytkowaniu, ale także idealnie komponują się z różnymi stylami wnętrz. Występująca w dwóch rozmiarach Medea idealnie nadaje się do kolorowych nadruków dookoła.

Wyrafinowany set

Wyrafinowany zestaw czarki oraz pięknego spodka Medea set, wzbogacony o ciekawe barwienie wyniesie promowaną markę ponad konkurencję.

Poznaj czarkę Medea | Zobacz filiżankę Medea SetOdkryj naszą nową kolekcję kubków i filiżanek z najwyższej klasy porcelany
i już dziś wprowadź do swojego brandu nutę luksusu i elegancji!
Poznaj porcelanowe nowości FBC
New
220
340

M530

Medea
New
New
220
340

M529

Prince